Wersja do druku Brak logowania
Zaloguj mnie | Pomoc

Rozmowa:Snei ( Grzegorz Łączyk )

O czym mowa

Cześć! Cześć!

Miło nam Cię powitać, zapraszamy serdecznie do poczytania i wspólnego redagowania stron PoeWiki, bo każdy może edytować (nawet, gdy nie jest Edytą).

Jeśli masz ochotę pogłębić swoją znajomość literatury, a w szczególności poezji, przez czynne i kreatywne ich eksplorowanie, to PoeWiki jest miejscem, którego szukasz. Tu nie tylko znajdziesz tematy, w których można sobie pokopać, ale także osoby, które w kopaniu pomagają. Zachęcamy do zamieszczania własnych utworów, własnych koncepcji, pomysłów, badań oraz prowadzenia dyskusji warsztatowych nad tekstami i zastanawiania się nad różnymi ogólnoliterackimi zjawiskami. Im więcej interakcji, tym lepiej.

Tutaj dowiesz się, jak u nas wykonuje się podstawowe operacje. Gdyby Cię interesowało, jak coś zrobić, to po prostu zapytaj na tej stronie. Dobrze też jest zapoznać się z naszym podręcznikiem obsługi - nie napisaliśmy go, żeby Cię podręczyć, więc nie odkładaj swojej aktywności na czas po zapoznaniu się z nim. Zachęcamy do odwagi w poczynaniach - nie przejmuj się, że coś zrobisz nie tak. W razie czego zawsze znajdzie się w okolicy życzliwa dusza, która poprawi i podpowie, jak daną rzecz się robi.

Zapraszam do aktywnego uczestniczenia w projekcie. alx d

ale nie ma za co przepraszać - to raczej ja to powinien zrobić - uczę się dopiero tutejszej techniki :)


Dziękuję za rady i porady :)

Porządki

Trochę zrobiłem porządków zgodnych z naszymi tutejszymi zwyczajami. Dla porządku wymienię tutaj to, co zrobiłem:

Zachęcam Cię do takiej jak dotychczas odwagi w edytowaniu - jak coś będzie nie tak, jakaś życzliwa dusza poprawi. Po pewnym czasie sam nie zauważysz, jak wszystko, co trzeba będziesz umiał zrobić sam. -- alx d

PS. Przyjrzyj się ikonkom nad polem edycji. Jedno z nich to "Twój podpis". Warto się podpisywać pod wpisami :-) PS2. Co się w tej chili u nas dzieje możesz zobaczyć naciskając na "Ostatnie zmiany" po lewej.

Przepraszam za zamieszanie - przesunąłem yardmana z przestrzeni publicznej na wersję z dużej litery w Twojej przestrzeni, a wpisałem na Twojej stronie z małej, więc rozumiem, że poczułeś, iż musisz dodać sam. Następnym razem będę bardziej uważny przy takich przeprowadzkach. alx d


ale nie ma za co - to ja przepraszam za zamieszanie - uczę się dopiero tutejszej techniki :)

-- Snei ( Grzegorz Łączyk )

Logia - prawda jest bezdomna

A może by tak ten wiersz dać na stronę osobistą? - Mariusz Cezary Kosmala

Źródło: "http://poewiki.vot.pl/index.php?title=Rozmowa:Snei_%28_Grzegorz_%C5%81%C4%85czyk_%29"

Ostatnio zmieniane o 15:53, 4 stycznia 2011


[PoeWiki]

Edytuj
Dodaj komentarz
O czym mowa
Historia strony

Ostatnie zmiany
Losuj stronę
Lista uczestników
Co nowego?
Czerwony Pokój
Kategorie stron
Wszystkie strony


Co tu prowadzi?
Zmiany w powiązanych
Wkład uczestnika

Strony specjalne