Wersja do druku Brak logowania
Zaloguj mnie | Pomoc

Rozmowa:Maciek Taranek

O czym mowa

Cześć! Cześć!

Miło nam Cię powitać, zapraszamy serdecznie do poczytania i wspólnego redagowania stron PoeWiki, bo każdy może edytować.

PoeWiki, to miejsce poświęcone dyskusjom o literaturze, a w szczególności poezji, możesz więc tutaj zamieszczać własne utwory, własne koncepcje, pomysły, badania. Jeśli masz wątpliwości o co tu właściwie chodzi, zajrzyj tutaj:

Zastanawiasz się, czy są jakieś zasady, ograniczenia albo środki techniczne pozwalające na spokojne prowadzenie dyskusji, zajrzyj tutaj:

Informacje w jaki sposób utworzyć nową stronę i jak wpisać tekst dostępne są tu:

Wreszcie zawsze, jeśli poczujesz się jak w Star Treku (tyle przycisków! gdzie moja kabina?!) zajrzyj tutaj:


Poligon do wszelkich prób i ćwiczeń znajduje się tutaj Brudnopis

-- M M

Wklejanie wierszy

Maćku zerknij tutaj Pomoc:Przewodnik obrazkowy/Jak wkleić wiersz w oknie edycji masz przycisk z takim znaczkiem "/A" jak wpiszesz na swoje stronie osobistej tytuł wiersza zaznaczysz myszką i klikniesz na ten przycisk to zrobi odnośnik do podstrony strony osobistej i wtedy wiersz wpadnie w odpowiednie miejsce, na stronach w przestrzeni głównej nie ma gdzie rozmawiać o wierszu. -- M M

Acha, jakby co, to się proszę nie przejmować błędami w tym formatowaniu, zawsze się znajdzie ktoś kto pomoże i podpowie co i jak, a wiemy, że system jest dość nowatorski i można się z począktu trochę gubić, po czasie zaczyna się załapywać. Trzeba sobie wyobrazić że poewiki, to taki zbiór luźnych kartek które sobie wiszą, można je spinać na różne sposoby, można jedną kartkę podpiąć pod drugą, jako jej podstronę, podstronę czyli to podpięcie robi się za pomocą tej kreseczki /. Jak się podebnie kartki pod stronę osobistą czyli stronę Strona osobista:Maciek Taranek to one będą miał od razu skojarzony notatnik na rozmowę, czyli stronę rozmowy, jak się nie podepnie to nie będą miały. -- M M

Witaj, Maćku :-) -- Elka

Źródło: "http://poewiki.vot.pl/index.php?title=Rozmowa:Maciek_Taranek"

Ostatnio zmieniane o 10:19, 15 grudnia 2008


[PoeWiki]

Edytuj
Dodaj komentarz
O czym mowa
Historia strony

Ostatnie zmiany
Losuj stronę
Lista uczestników
Co nowego?
Czerwony Pokój
Kategorie stron
Wszystkie strony


Co tu prowadzi?
Zmiany w powiązanych
Wkład uczestnika

Strony specjalne