Wersja do druku Brak logowania
Zaloguj mnie | Pomoc

Rozmowa:Justyna Paluch

O czym mowa

Witaj Justa!


Cześć! Cześć!

Miło nam Cię powitać, zapraszamy serdecznie do poczytania i wspólnego redagowania stron PoeWiki, bo każdy może edytować.

PoeWiki, to miejsce poświęcone dyskusjom o literaturze, a w szczególności poezji, możesz więc tutaj zamieszczać własne utwory, własne koncepcje, pomysły, badania. Jeśli masz wątpliwości o co tu właściwie chodzi, zajrzyj tutaj:

Zastanawiasz się, czy są jakieś zasady, ograniczenia albo środki techniczne pozwalające na spokojne prowadzenie dyskusji, zajrzyj tutaj:

Informacje w jaki sposób utworzyć nową stronę i jak wpisać tekst dostępne są tu:


Wreszcie zawsze, jeśli poczujesz się jak w Star Treku (tyle przycisków! gdzie moja kabina?!) zajrzyj tutaj:


Poligon do wszelkich prób i ćwiczeń znajduje się tutaj Brudnopis

(co u Ciebie? z pozdrowieniami! :) -- Joanna B

cześć :) el

Spis treści

pantum

A sobota tydzień później, to jest 31 marca? Bo na razie wygląda, że ten termin wszystkim pozostałym pasuje:) -- M M


Myślę, że skokami może być, w końcu chodzi o zabawę, ustawimy Cię w takim układzie przy końcu kolejki:) Nie zawalasz historii, a jak chcesz popróbować podpisy, tudzież formatowanie, to śmiało można tutaj: Brudnopis -- M M


Podpis

Spróbuj wpisać ~~~ (trzy tyldy) alx d

Jak chcesz mieć na stałe podpis "Justa", to możesz pod linkiem "Preferencje" (u góry po prawej) znaleźć odpowiednią rubrykę i tam wpisać [[Strona osobista:Justyna Paluch|Justa]]. Wtedy trzy tyldy będą dawały: Justa. Pozdrawiam, alx d

Być może zaznaczenie "Podpis bez automatycznego odnośnika" pomoże. alx d

Jeszcze sprawdź czy aby nie wstawiłaś spacji przed "Justa":) -- M M

Chyba sie udało :-). Gdyby Ci się jeszcze nudziło możesz potrenować z tym: [[Grafika:DSCF4326.jpg|300px|thumb|left|Justyna]] na swojej stronie. Pozdrawiam, alx d

Witaj raz jeszcze

Witaj,

Ja również cieszę się przeogromnie z tego spotkania – choć tylko wirtualne, ale lepszy wróbel w garści… (być może w niedługim czasie znów się zobaczymy, jeśli dożyję ;)

Pozdrawiam serdecznie! -- Joanna B

Tworzenie podstron

Witaj!

Dobrze kombinujesz, tyle, że podany sposób trzeba zastosować konkretnie na własnej stronie osobistej. Z brudnopisu to niestety nie zadziała. (A to dlatego, że podstrona tworzy się zawsze "pod" stroną, na której w danym momencie jesteśmy).

Jeśli chodzi o wpisywanie tekstów, trzeba uważać, żeby pierwszym znakiem w linii nie była spacja - inaczej czcionka zmienia się na taką jak z maszyny do pisania (no chyba, że chce się uzyskać właśnie taki efekt). Spacja w pierwszej linii tekstu tworzy tzw. tekst preformatowany; więcej na ten temat jest napisane tutaj.

Ogólnie rzecz biorąc, przed zapisaniem zmian zawsze warto wcisnąć przycisk "Podgląd" i zobaczyć, czy pojawia się to, o co nam chodzi.

To chyba tyle na razie, życzę udanych eksperymentów, a w razie czego - zawsze można kogoś poprosić o pomoc!

Pozdrawiam

-- Miłosz B

Klub Wiersza Łączonego

Przypominam, że to już jutro. Kolejność uczestników tutaj. Wychodzi na to, że będziesz pierwsza, zwrotkę Miłosz wkleję jutro przed 17, żebyś mogła zacząć punkt o 17.00, potem powinnaś przed 18 jeszcze raz wystąpić, bo zaraz potem znów przypada Twoja kolej, mam nadzieję, że tak będzie ok. Wiersz piszemy tutaj: Brudnopis wiersza-- M M 18:29, 30 marca 2007 (CEST)

Dzięki za informację, pozdrawiam_Justa.

Justyno, zgodziłabyś sie na wklejenie naszego pantun do Nieszuflady? -- M M

Z okazji Dnia Kobiet

Cóż może męska część życzyć w takim dniu? Miłego świata, uśmiechu od niego i żeby nie zabrakło delikatności i taktu, ale nie u Ciebie, nie - u mężczyzn i reszty świata: dla Ciebie alx d

Źródło: "http://poewiki.vot.pl/index.php?title=Rozmowa:Justyna_Paluch"

Ostatnio zmieniane o 19:52, 8 marca 2009


[PoeWiki]

Edytuj
Dodaj komentarz
O czym mowa
Historia strony

Ostatnie zmiany
Losuj stronę
Lista uczestników
Co nowego?
Czerwony Pokój
Kategorie stron
Wszystkie strony


Co tu prowadzi?
Zmiany w powiązanych
Wkład uczestnika

Strony specjalne