Wersja do druku Brak logowania
Zaloguj mnie | Pomoc

Rozmowa:Aleksander sowa

O czym mowa

Cześć! Cześć!

Miło nam Cię powitać, zapraszamy serdecznie do poczytania i wspólnego redagowania stron PoeWiki, bo każdy może edytować (nawet, gdy nie jest Edytą).

Jeśli masz ochotę pogłębić swoją znajomość literatury, a w szczególności poezji, przez czynne i kreatywne ich eksplorowanie, to PoeWiki jest miejscem, którego szukasz. Tu nie tylko znajdziesz tematy, w których można sobie pokopać, ale także osoby, które w kopaniu pomagają. Zachęcamy do zamieszczania własnych utworów, własnych koncepcji, pomysłów, badań oraz prowadzenia dyskusji warsztatowych nad tekstami i zastanawiania się nad różnymi ogólnoliterackimi zjawiskami. Im więcej interakcji, tym lepiej.

Tutaj dowiesz się, jak u nas wykonuje się podstawowe operacje. Gdyby Cię interesowało, jak coś zrobić, to po prostu zapytaj na tej stronie. Dobrze też jest zapoznać się z naszym podręcznikiem obsługi - nie napisaliśmy go, żeby Cię podręczyć, więc nie odkładaj swojej aktywności na czas po zapoznaniu się z nim. Zachęcamy do odwagi w poczynaniach - nie przejmuj się, że coś zrobisz nie tak. W razie czego zawsze znajdzie się w okolicy życzliwa dusza, która poprawi i podpowie, jak daną rzecz się robi.

Witamy, witamy i zapraszamy. alx d

Źródło: "http://poewiki.vot.pl/index.php?title=Rozmowa:Aleksander_sowa"

Ostatnio zmieniane o 15:30, 17 listopada 2010


[PoeWiki]

Edytuj
Dodaj komentarz
O czym mowa
Historia strony

Ostatnie zmiany
Losuj stronę
Lista uczestników
Co nowego?
Czerwony Pokój
Kategorie stron
Wszystkie strony


Co tu prowadzi?
Zmiany w powiązanych
Wkład uczestnika

Strony specjalne